• as
  • a
  • aa
  • aaa
  • aq
Tophane
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E6814 60 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor,ballkon.
Shifra 0130.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2