• 1aa1-1
  • 3aa3-1
  • 2aa2-1
  • 5aa5-1
  • 4aa4-1
  • 6aa6
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 260€ - Banesë
E7862 55 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon, kuzhinë me shpajz ,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0376-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat