• leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164211-2
  • leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164211-3
  • leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164210-1
  • leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164211-4
  • leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164212-5
  • leshohet-banesa-me-qera-ne-ulpiane-kati-2-20160718164212-7
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 220€ - Banesë
E8181 50 1 Dhoma

Banesë me qira
Një dhomë gjumi,kuzhinë,banjo,koridor.
Shifra -0472-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2