• 5yu
  • hjh
  • hyjyh
  • yjyjy
  • fcbfv
  • hthyt
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E6547 65 3 Dhoma

Banesë me qira , Kati -III-
Hyrja D3.
Sallon , kuzhine ,2 dhoma gjumi, 1banjo.
Shifra E-1550.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2