All Properties By

dina


Contact Details

Send a Message
Loading...
 

Tophane

Qira
250€ - Banesë

Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor. kati -I-Shifra E7981Tel dhe Whatsapp : 049/399-600/049/399-700

Më shumë
50 3 Dhoma

Lakrishte

Qira
270€ - Banesë

Sallon me kuzhinë,një dhome  gjumi,banjo,ballkon kati -III-Shifra E8542Tel dhe Whatsapp :049/399-500/049/399-600/049/399-700

Më shumë
65 2 Dhoma

Dardani

Qira
220€ - Banesë

Sallon, ndaras kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,ballkon kai -II- Ngrohja me Termokos Shifra E8225 Tel dhe Whatsapp : 049 399-600/049 399-700

Më shumë
50 2 Dhoma

Emshir

Qira
300€ - Banesë

Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi.dy banjo,kati -I-Shifra -E8170Tel dhe Whatsapp :049/399-600/049/399-700

Më shumë
75 3 Dhoma 1 Parking

Dardani

Qira
250€ - Banesë

Sallon , kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor. kati -IV-Shifra E7327Tel dhe Whatsapp: 049 399 600 / 049 399 700

Më shumë
2 Dhoma

Ulpiane

Qira
220€ - Banesë

Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.kati -II-Shifra -E7497Tel dhe Whatsapp :049/399-500/049/399-600/049/399-700

Më shumë
50 2 Dhoma