Kërkim i Avancuar

Shpalljet e fundit

Për më tepër kërkoni pronën sipas lagjes

Lagjja Mat

Qira
350€ Banesë

Sallon me Kuzhine , tre dhome gjumi Shifra – E14292 Tel / Whatsapp 049-399-600…

Më Shumë
82
4 Dhoma
1 Parking

Ulpianë

Qira
180€ Banesë

Sallon, kuzhine ndaras, kati – III- Tel Whatsapp  049 399 600 * 049 399…

Më Shumë
30
1 Dhoma
1 Parking

Dragodan

Qira
280€ Banesë

Sallon me Kuzhine , nje dhome gjumiShifra – E14281Tel / Whatsapp 049-399-600 /…

Më Shumë
60
2 Dhoma
1 Parking

Dragodan

Qira
270€ Banesë

Kuzhine me sallon , dy dhoma Shifra – E14275Tel/Whatsapp  049-399-600 / 049-399-700

Më Shumë
90
3 Dhoma
1 Parking

Dardani

Qira
270€ Banesë

Sallon dhe kuzhine , dhoma gjumiShifra – E14267Tel/Whatsapp  049-399-700 – 049-399-600

Më Shumë
70
2 Dhoma
1 Parking

Lakrishte

Qira
300€ Banesë

Sallon , kuzhine , dy dhoma gjumi Shifra – E14260 Tel/Whatsapp  049-399-700 –…

Më Shumë
85
3 Dhoma
1 Parking

Fushe Kosove

Qira
250€ Banesë

Sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , dy banjo , Kati – I…

Më Shumë
102
3 Dhoma
1 Parking

Arberia

Qira
350€ Banesë

Sallon dhe Kuzhin , dy dhoma gjumit , Kati II Shifra – E14238 Tel / Whatsapp…

Më Shumë
90
3 Dhoma
1 Parking

Vellusha

Qira
220€ Banesë

Sallon , kuzhine , dhoma gjumi , kati – perdhese ,ne dispozicion per familje…

Më Shumë
60
2 Dhoma
1 Parking

Muhaxhereve

Qira
200€ Banesë

Garsoniere  , kati pare Tel dhe whatsapp +38349399600 Shifra E14218

Më Shumë
40
1 Dhoma

Mat

Qira
320€ Banesë

Sallon me kuzhine dy dhoma gjumi , kati – I-e sapo mobiluar , banese…

Më Shumë
80
3 Dhoma
3 Parking

Qendër

Qira
260€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi kati -II- AshensorShifra E10888Tel dhe Whatsapp:049/399-600. 049/399-700.

Më Shumë
60
2 Dhoma

Mat

Qira
220€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhome gjumi kati -I- Ashensor Shifra  E13911 Tel dhe Whats…

Më Shumë
55
2 Dhoma

Arbëria

Qira
300€ Banesë

Banesë me qira-Kati i parë. Te Pandora. Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi,koridor,shpajz,banjo,ballkon. Shifra…

Më Shumë
70
3 Dhoma

Ulpianë

Shitje
270€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi , kati -III- pa ashensor +38349399600

Më Shumë
50
2 Dhoma
1 Parking

Vellusha

Qira
350€ Banesë

Sallon me kuzhinë ,një dhomë gjumi  kati -II- pa ashensor +38349399600

Më Shumë
65
2 Dhoma
1 Parking

Lakrishte

Qira
250€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjimi kat-III- +38349399600

Më Shumë
60
2 Dhoma
1 Parking

Lakrishte

Qira
240€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi kati -I- Ashensor +38349399600

Më Shumë
60
2 Dhoma

Mat

Qira
230€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi . kati -VII- Ashensor Shifra: E13889 Tel dhe…

Më Shumë
50
2 Dhoma
1 Parking

Lagjja Spitalit

Qira
300€ Banesë

Sallon me kuzhine dy dhoma gjumi kati -IV- Ashensor Shifra E10089 Tel dhe Whatsapp…

Më Shumë
75
3 Dhoma

Tophane

Qira
250€ Banesë

Sallon me kuzhinë, një dhome gjumi kati -II-Shifra E11150Tel dhe Whatasapp :049/399-600. 049/399-700.

Më Shumë
60
2 Dhoma
1 Parking

Bregu Diellit

Qira
250€ Banesë

Sallon me kuzhinë një dhome gjumi kati  -V-Shifra E10980Tel dhe viber :049/399-500. 049/399-600.…

Më Shumë
60
2 Dhoma

Muhaxherët

Qira
220€ Banesë

Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi kati -VII-Shifra: E13800Tel dhe Whatsapp+383 49 399 600   +383…

Më Shumë
2 Dhoma

Mat

Qira
300€ Banesë

Sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi , kati -VIII- AshensorShifra E10185Tel dhe Whatsapp :049/399-600.…

Më Shumë
80
3 Dhoma