Banesë me qira-Bregu i Diellit

  • 14225441_292975521061795_2744492550608566038_n
  • 5495
  • 5494
  • 549
  • 14102621_292975517728462_219946712871048360_n
  • 5498
  • 5491
Banesë me qira-Bregu i Diellit
Banesat e Komunes te Standardi, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 270€ - Banesë
E5587 75 3 Dhoma

Banesë me qira-Kati i -VI-
Kompleksi Dafina.
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,koridor,dy banjo,ballkon,garazhë.  Shifra 0549/1.
Tel dhe Viber : +383 49 399 600.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2