• 11749892_1116038665102753_1764658840_o
  • 12765567_1116038651769421_1818575471_o
  • 12699226_1116038695102750_297806766_o
  • 12755324_1116037881769498_1390040398_o
  • 12755435_1116038678436085_1562547596_o
  • 12755052_1116037898436163_215819610_o
Bregu Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E8048 50 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0415-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat