Bregu i Diellit

  • valdet1
  • valdet3
  • valdet4
  • valdet
Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 220€ - Banesë
E6667 50 2 Dhoma

Banesë me qira ,kati i dytë.
Perballë Furres Qerimi.
Sallon me kuzhine ,nje dhomë gjumi,banjo,ballkon.
Shifra 0558-A
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat