Bregu i Diellit

  • muje
  • 2f61f72f67e0c62f8008d582913c843ce92b16512709ea13bbf86f6c8f57ee3f
  • a8fb6c4d3edb3781825c139fe018ebf7278e2fc9dae2231cc2c5ae19af00bc2e
  • 1f685c024c2bcaa33023ccd7a6b66f8609d301195379ae377ba0ade9cb891961
  • muje3
Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E6905 40 2 Dhoma

Banesë me qira.
Afer qendres tregtare.
Sallon me kuzhine ,një dhome gjumi,banjo.
Shifra 0119.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat