• 12120032
  • 56151561561
  • 95894874411
  • +6262655
  • 51651564145
  • 75848474
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6014 65 3 Dhoma

Banesë me qira-Kati perdhesë.
Te Bosna.
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi, koridor,shpajz ,banjo,ballkon.
Shifra L-1505
Tel dhe Viber
: +383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat