• j
  • f
  • e
  • t
  • ss
  • s
  • viber image
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 280€ - Banesë
E8520 50 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-IV-
Sallon, kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0564-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2