• 5035
  • 5038
  • 5036
  • 5037
Emshir
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7993 60 3 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0402-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2