• ryry
  • tet
  • Banesa-me-Qira-ne-Emshir--Prishtina-Stars-
  • tetetey
  • iyiyiyi
  • eerereryry
  • uuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • rtrtrtryrutuu
Emshir
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 350€ - Banesë
E6394 115 3 Dhoma

Banesë me qira, kati -XI-
Te Prishtina Star.
Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi trepezari ndaras ballkon garazhë.
Shifra 0993-2.
Tel dhe Viber :
+383 49 399 600
+383 49 399 700
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat