Lagjja Mat

  • a2
  • a1
  • a4
  • a3
  • a8
  • a9
  • a6
  • a5
Lagjja Mat
Mat, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6480 80 3 Dhoma

Banesë me qira – kati -V-
Te Eulexi.
Sallon kuzhine ,2 dhome gjumi, 1 banjo, ballkon.
Shifra 1235-E
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat