Lagjja Mati 1

  • besar3
  • besar1
  • besar2
  • besar4
  • besar7
  • besar6
  • besar5
Lagjja Mati 1
Mat, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 240€ - Banesë
E6504 70 2 Dhoma

Banesë me qira , kati -IV-
Te banesat e bardha.
Sallon kuzhine ,1dhoma gjumi, 1banjo, ballkon. parking.
Shifra 0189.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700

“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat