Parku i qytetit

  • rhy
  • dfgdfgdfg
  • fgyfgy
  • eetr
Parku i qytetit
Parku i Qytetit, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7114 55 2 Dhoma

Banesë me qira kati – IV- Pa ashensorë
Te sllovenia e sportit
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0179
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2