• 74564
  • 8945662
  • 754621
  • 74514253
  • 4545416
  • 8545245152
  • 65412548
Qendër
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6634 75 3 Dhoma

Banesë me qira -kati -VI-
Te Sllovenia Sport.
Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 ballkona ,banjo.
Shifra L-1491.
Tel dhe viber :
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat