• 999-3-1
  • 999-1
  • 999-2-1
  • 20160203_131336-4
Ulpianë
Fontana e Qytetit, Fontana, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E7243 60 2 Dhoma

Banesë me qira
Te Fontana
Sallon me Kuzhinë,një dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0213
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2