• 4924
  • 4925
  • 4927
  • 4926
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 220€ - Banesë
E7850 60 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-I-
Sallon, kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0373-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2