• frgvdg
  • fdgdf
  • ghbfgnhgfy
  • dfvgfdg
  • fghfghb
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E6374 65 2 Dhoma

Banesë me qira -Kati -III-
Te Santea.
Sallon ndaras ,Kuzhine ,1dhomë gjumi ,1 banjo,1 ballkon.
Shifra D-1383.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat