• CIMG1848
  • CIMG1872
  • CIMG1857
  • CIMG1879
  • CIMG1867
  • CIMG1890
Emshir
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 230€ - Banesë
E7573 60 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-VIII-
Kuzhinë,sallon,një dhomë gjumi,banjo,koridor
Shifra -0288
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2