Lagjja Mat

  • r3
  • r2
  • r
  • r6
  • r4
Lagjja Mat
Mat, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6793 65 2 Dhoma

Banesë me qira-Kati VI-
Rruga B-Five Star.
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,ballkon.
Shifra 0144.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat